Our Blog

Mobil teknoloji dünyayı değiştiriyor. Bugün, herkesin akıllı telefonları var ve bu telefonlarla sürekli iletişim kuruyor, bilgi arıyorlar. Birçok ülkede, akıllı telefonların sayısı kişisel bilgisayarların sayısını geride bıraktı.

Bir sayfanın masaüstü sürümünün mobil bir cihazdan görüntülenmesi ve kullanılması zor olabilir. Kullanıcının, mobil uyumlu olmayan sürümü okuyabilmek için sıkıştırma veya yakınlaştırma yapması gerekebilir. Bu işlemler Kullanıcılar bunu moral bozucu olabilir. Alternatif olarak, mobil uyumlu sürüm kolayca okunabilir ve hemen kullanılabilir.

Dünya’da, akıllı telefon sahibi kullanıcıların %94’ü yerel bilgilerle ilgili aramaları telefonlarından yapmakta. İşin ilginç tarafı, mobil aramaların %77’si evden veya iş yerinden yapılmaktadır; bu mekanlarda büyük olasılıkla masaüstü bilgisayarlar da mevcuttur.

Bizde bu değişime ayak uydurduk ve sitemizi mobil uyumlu hale getirdik. Artık mobil cihazlarınız dan sitemize ulaşıp kolay bir şekilde dolaşabilir, istediğiniz içeriğe rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz

Yoruma Kapalı.