Our Blog

Yatak odalarında genel olarak ahşap ürünler tercih edilirken, odalarında daha otantik ve farklı bir dekor isteyenler ferforje yatak odası tercih etmektedirler. Ferforje yataklar bulunduğu ortama bir başka sıcaklık ve estetik katmalarıyla popülerliğini halen korumaktadırlar. Ferforje yataklar, sağlamlıkları ve neredeyse sınırsız çeşitlilikle tasarımları ile mobilyanın cevap veremediği noktalarda avantaj sağlamaktadır. Ferforje yatak başlığı ve ayaklarında uygulanan motifler ile tasarlanan ferforje yatak başlığı için keskin ferforje olarak kişiye özel imalat yapmaktayız.

Ferforje yatak başlıkları üzerlerine uygulanan koruyucu boyalar ile oksitlenme veya çürüme gibi olumsuzluklarla karşılaşmamaktadırlar. Ferforje yatak imalatı için sizlerinde zevklerini öğrenmek adına kısa bir görüşmenin ardından oda ölçünüzün alınması işlemine geçiyoruz. Daha sonra ferforje yatağın bir eskizini çıkararak beğeninize sunuyoruz. Varsa gerekli yerleri revize ederek son halini verdiğimiz ferforje yatağın imalatına geçiyor ve kısa süre içerisinde imalat aşamasını neticelendiriyoruz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam bir ferforje yatak satın almayı düşünüyorsanız size özel modellerimizi görmeden karar vermeyin.

Ferforje Yatak ve Yatak Başlıklarını Görmek İçin Tıklayınız

 

Sipariş için dilerseniz iletişim sayfamızdan dilerseniz telefon aracılığı ile ferforje yatak siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ferforje yatak üretim süreleri modellerin işçiliklerine göre değişim gösterebilmektedir. İzmirde Ferforje yatak ve yatak başlıkları imalatında bir numarayız.

Yoruma Kapalı.